Hemeroidy v těhotenství

S těhotenstvím souvisí nevolnosti, zácpy, pálení žáhy. Po jejich ukončení se zjeví neviditelný nepřítel. Tím jsou hemeroidy. Důvodem jsou zácpy, ty se nacházejí, mezi klíčovými prvky příčin této nemoci. Za vše může hormon progesteron, který snižuje pohyblivost a napětí tlustého střeva. Abnormální absorbce vody, spolu s elektrolytů má za důsledek zahuštění objemu střeva. Dále je nutné neopomenou také tlak dělohy, který intenzivně působý na cévy a tlusté střevo. Růst dítěte tento tlak ještě zvyšuje. Hemeroidy přisuzuje odborná veřejnost, taky samotnému aktu těhotenství, kterým je tlačení, při porodu.

Využijte akční nabídky – přípravky na hemeroidy nyní za dočasně sníženou cenu.

Stejně, jako je možné hemeroidy dostat, lze se jim také ubránit,

či přinejmenším zmírnit průběh. Mezi základní zbraně patří pohyb, nemá-li gynekolog námitek k jeho realizaci. Nebavíme se o poutích po Karpatech, ale stačí přibližně půlhodinka procházky denně. Pokud s Vámi půjde partner, či pes bude to jistě příjemnější. Dále je potřeba soustředit se na pitný režim (dva a více litru tekutin, nejlépe vody denně) a stravu s vlákninou.

Prevence je lékařem nejlepším, v případě onemocnění hemeroidy to platí dvakrát.

Jestliže, už onemocnění máte, doporučuji využít pestré palety čípků a mastí. Vše je ovšem potřeba probrat s ošetřujícím lékařem. K lokálnímu ošetřování je vhodné přidat celkově působící tablety. Přírodní léčbu lze prezentovat čaji, či mastmi. Na hemeroidy je jich mnoho, záleží pouze, které jsou Vám dostupné. Bylinami totiž nemyslím kelímky z Hypermarketu. Je potřeba se