Hemorex mast na hemoroidy v tubě 28,3g

Hemorex mast na hemoroidy v tubě 28,3g

Hledáte účinnou mast na hemeroidy, která je dostupná všem bez rozdílu a dokonce i bez předpisu? Hledáte mast na hemeroidy, která vás nezklame a skutečně vám pomůže v boji s hemeroidy? Potom jste na správném místě! Hemorex mast na hemoroidy v tubě je totiž ten správný přípravek, jenž s hemeroidy opravdu zatočí. Přírodní krém na hemoroidy v tubě obsahuje 100 % přírodních složek a účinně pomáhá tlumit příznaky hemeroidů, jako je například svrbění. Mast na hemeroidy Hemorex pomáhá hemeroidy potlačit a spolu se změnou jídelníčků a zařazením pohybu pak hemeroidy dokonale tlumí.

Jak čípky na hemeroidy fungují?

Krém na hemoroidy Hemorex přináší vytouženou úlevu, zklidnění, podporuje hojení a regeneraci poškozené pokožky a tkáně. Pokud je pkožka v okolí hemeroidů podrážděná, tak je aplikace Hemorexu skvělým způsobem, jak pokožku opět zklidnit. Hemorex působí antimikrobiálně a tlumí taktéž otok způsobený hemeroidy. Krém Hemorex zvláčňuje suchou, popraskanou a podrážděnou pokožku. To ocení zejména ti, kteří trpí komplikacemi způsobenými hemeroidy. Hemorex má lehkou a nemastnou strukturu. Skvěle se nanáší a jeho aplikaci zvládne opravdu každý.

Využijte akční nabídky – Hemorex mast na hemoroidy v tubě 28,3g za super cenu

Kromě aplikace masti na hemeroidy by měl pacient samozřejmě zásadně změnit také jídelníček – zařadit více vlákniny, jíst častěji avšak po menších porcích, více pít a více se pohybovat. Stačí jednou týdně zajít na bazén, místo výtahu si schody vyšlapat a místo autobusu jít pěšky. Uvidíte, že zlepšení se rychle dostaví.

Složení Hemorex masti na hemoroidy v tubě

Složení Hemorex masti na hemoroidy: Pine Oil, St. John´s Wort Oil, Fish Oil, Olive Oil, Nettle Leaf Oil, Beewax, Marigold Oil, Vitamin E, Yarrow Oil, Comfrey Oil

Nepoužívejte, pokud jste na některou ze složek alergičtí.