Mast na hemeroidy Ruticelit 50 ml

Mast na hemeroidy Ruticelit 50 ml

Mast na hemeroidy Ruticelit je bioinformační širokospektrální regenerační krém, který má skvěle vyvážený bylinný komplex a vysoký obsah termální vody vřídla Podhájská. Je to přípravek, který je v boji s hemeroidy doslova revoluční. Součástí této masti na hemeroidy jsou také vysoce účinné látky jako lipozómy, AHA kyseliny a také vitamíny. Mast na hemeroidy Ruticelit obsahuje navíc i výtažky rašeliny, jež mají protizánětlivý a protiplísňový účinek. To ocení zejména ti, kteří trpí pokročilejším stádiem hemeroidů. Současně také tento přípravek velmi příznivě působí na pevnost a elasticitu cévních kapilár.

Mast na hemeroidy Ruticelit

Mast Ruticelit vychází z čínské tradiční medicíny. Podle té ovlivňuje Ruticelit zejména energetickou dráhu srdce, sleziny, slinivky, tlustého střeva, jater a ledvin. Ruticelit příznivě působí na problémy, jenž se pojí s nedostatečnou nebo špatnou funkcí těchto drah. Hlavní obsahovou složkou této masti je rostlinná látka rutin a celá řada dalších flavonoidů.

Využijte akční nabídky – Mast na hemeroidy Ruticelit 50 ml za super cenu

Ruticelit a jeho účinky

  • Ruticelit pomáhá při zánětech žil, bércových vředech, hemoroidech, křečových žílách, trombózách.
  • Mast Ruticelit regeneruje kůži a tkáně po zhmožděninách, zlomeninách, lomivosti jemných cévních kapilár na obličeji i po těle.
  • Ruticelit můžete aplikovat také při zánětlivých stavech pokožky a nervů.
  • Ruticelit příznivě pomáhá při regeneraci po nadměrném opalování – např. v soláriu (krém aplikujeme až po opalování).
  • Ruticelit vám pomůže při otocích, špatně se hojících ranách a vředech a nebo také akné.
  • Ruticelit však také pomáhá při psychickém napětí a proto si jej oblíbili i manažeři a lidé, kteří jsou pod tlakem.
  • Ruticelit pomáhá při nedostatečném cévním oběhu.
  • Ruticelit pomůže také při napětí v lýtkách nebo při těžkých unavených nohách.

Přidatné látky

Extractum herbarum, Cetearyl alcohol, Linum usitatissimum oil, Glycine soja oil, Ricinus communis oil, Sesamum indicum oil, Petrolatum, Dimethicone, Myreth-23, Tocopheryl acetate, Lecithin, Eisenia foetida extract, Retinol, Benzyl alcohol, Laureth-4, Phospholipids, Dehydroacetic acid, Commiphora myrrha extract, Boswelia carterii extract, Dracaea draco extract, BHT, Potassium humate, D-Limonene, Linalool, Guaternium-15, úročník bolhoj (Anthylis vulneraria, extrakt z květu)

Jak používat mast na hemeroidy Ruticelit

Mast Ruticelit aplikujeme lokálně na problematická místa ve velmi tenké vrstvě. Aplikovat můžeme mast 1 – 3x denně. Ruticelit je velmi snadno roztíratelný a smývatelný vodou. Další aplikace jsou možné nad místa uložení orgánů nebo na oblast jejich reflexních zón a energetických drah. Pro podporu krvetvorby a zvýšení imunity natíráme celou oblast žeber, tzn. hrudníku a zad. Ruticelit pomáhá od bolesti a svrbění, které doprovází hemeroidy. Nanášet můžeme na hemeroidy opět ve velmi tenké vrstvě a to 1 – 3x denně.

V případě přechodného zhoršení kožních problémů se jedná o zpětný regenerační proces – tzv. reverzní regeneraci. Tento jev je pozitivní a ovlivnitelný snížením četnosti aplikací a zvýšením příjmu tekutin. V podobných případech doporučujeme konzultaci s vaším lékařem.