Masti a čípky na hemeroidy

Bio Karité bambucké máslo

Je to ta nejlepší péče, jakou pokožce můžete dopřát! Máslo Karité je svým složením velmi příbuzné s kůží. Při kontaktu s teplem lidského těla se tuhé máslo rychle rozpustí a příjemně splyne s pokožkou. Výborně se vstřebává a proniká do nejhlubších vrstev pokožky. Dokáže jí předat veškeré drahocenné složky, vytváří na kůži ochranný filtr. Přitom neucpává póry a pokožka může volně dýchat. Čistý přírodní produkt v biokvalitě.

Dubové kapky RK

Dubové kapky RK jsou špičkový podpůrný prostředek, který nosím v malé lahvičce stále při sobě. Jeho všestranné použití a rychlý účinek rozhodly nejen u mě, ale u mnoha ostatních, kteří na ně již také nedají dopustit (a také je nosí stále s sebou jak indiáni „medicínu“, ovšem ta byla spíše mechanicko-duchovního charakteru). Vhodné při angíně, plísních, virech, hemeroidech, při bolestech a zánětech středního ucha, jako prevence proti borelii při kousnutí

Effective Star Basic (Eliminator)

Má antibakteriální účinek, likviduje pachy, dezinfekční účinek je 40 x silnější než běžné dezinfekční přípravky. Je uváděn jako ústní voda, ale používá se všestranně. Každá sliznice jej snese, nepálí, nedráždí, nealergizuje.

Využijte akční nabídky – přípravky na hemeroidy nyní za dočasně sníženou cenu.

Gallotin – průnikový gel na hemoroidy

Jemný přírodní gel k ošetření hemoroidů s dezinfekčními a stahujícími účinky. Posiluje cévní stěnu a ošetřuje pokožku v okolí problematických partií. Tlumí bolesti a diskomfort spojený s tímto onemocněním.

Karlovarská koupel z bylin – Heřmánek

Heřmánek pravý (Matricaria recutita) příznivě působí při kožních vyrážkách, hemeroidech, ošetřování spálenin, revmatickém otoku, různých zánětech, na špatně se hojící rány, snižuje bolest a brání tvoření jizev.

Měsíčkový olej MO

Podpůrný vliv měsíčku a ostatních přítomných bylin se vnitřně využívá při zklidňování sliznic a zvláště se osvědčil u zánětlivých pochodů v žaludku a střevech vedoucích k vředům, polypům nebo rakovině. Podle mého názoru má MO nejen protizánětlivé, ale i protikancerogenní účinky a to v prevenci, i když už je zle. Přesto jej lidé nedoceňují, protože jsou dezorientováni množstvím jiných výrobků z měsíčku

Rakytníkový olej

Pro krásu a zdraví. Multiminerální preparát s maximální vstřebatelností. Rakytníkový olej je bohatým zdrojem vitamínů ze skupiny A, C, E, K, B1, B2, B6, P, kyseliny listové, organických kyselin, cukrů tříslovin a mnoha minerálních solí. Je vhodným doplňkem výživy při avitaminóze, působí podpůrně při infekčních chorobách a v období rekonvalescence. Tento produkt obsahuje maximální množství karotenoidů.